Szukasz pomysłu na wyjazd z rodziną? Zależy Ci, aby wypocząć, ale także aktywnie spędzić swój czas? Postaw na nadmorskie miejscowości. Jeżeli obawiasz się tłoku, jako cel podróży obierz mniejsze miejscowości takie jak np. Rowy. To piękna okolica, która gwarantuje wiele atrakcji. Wystarczy, że zarezerwujesz nocleg np. w Holiday Park i przygotujesz dobry plan.

Dlaczego warto spędzić wakacje nad morzem?

Wybierając wakacyjny cel podróży, wiele osób zastanawia się, co będzie lepsze – góry czy morze. Wiele zależy od tego, czego oczekuje się od takiego pobytu. Nic nie cieszy jednak bardziej niż możliwość stąpania po ciepłym piasku i nie uspokaja lepiej niż delikatny szum fal. To klimat podobny do tego znanego z zagranicznych podróży. Wyjazd nad polskie morze nie wymaga jednak załatwiania żadnych formalności, poza rezerwacją noclegu. Właśnie dlatego wypoczynek w nadmorskich miejscowościach cieszy się tak dużym zainteresowaniem, zwłaszcza od czerwca do sierpnia.

Nad Bałtykiem można liczyć na świeże powietrze. To jest wskazane szczególnie dla tych osób, które mają problemy z górnymi drogami oddechowymi. W morskiej bryzie znajduje się jod, ale także wapń, magnez i brom. Wystarczy tydzień nad morzem, aby zwiększyć odporność swojego organizmu i zminimalizować alergię.

Bogata oferta lokalnych atrakcji

Wyjeżdżając na urlop nad morze, warto zdecydować się na lokalizację, która zapewni spokój, zagwarantuje różnorodne atrakcje i będzie świetną bazą wypadową w razie chęci odwiedzenia różnych miast czy mniejszych miejscowości. Dobrym wyborem mogą okazać się Rowy zlokalizowane pomiędzy Ustką i Łebą. Czeka tam na Ciebie wiele do zwiedzenia. W samych Rowach możesz odwiedzić bardzo popularny port morski. W pobliżu znajduje się natomiast Słowiński Park Narodowy, Jezioro Gardno i Jezioro Łebsko. W Ustce obowiązkowym punktem jest Syrenka Ustecka, a w Łebie – Wydma Łącka.

Pomyśl o noclegu i zarezerwuj go wcześniej

Z roku na rok wakacje nad Bałtykiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem, co przekłada się także na ciekawą i bogatą bazę noclegową. Warto rozglądnąć się za miejscem nieco wcześniej, zwłaszcza wybierając się na wakacje z całą rodziną. Jeżeli chodzi o Rowy  noclegi w domkach oferuje m.in. kompleks Holiday Park. To wyjątkowy obiekt, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest uwielbiany przez najmłodszych turystów. Do dyspozycji gości jest oddanych aż 72 luksusowe domki i 119 apartamentów. Na terenie obiektu znajduje się basen z podgrzewaną wodą, mniejszy brodzik dla dzieci i wiele innych atrakcji. Na miejscu można także wypożyczyć rowery, aby udać się na wycieczkę po okolicznych lasach. To miejsce, w którym czeka Cię wyjątkowo aktywny wypoczynek.