Chcesz spróbować czegoś nowego? Nauka kitesurfingu w idealnych warunkach i pod palmami to świetna okazja nie tylko do zdobycia nowych umiejętności czy odwiedzenie nowych krajów, ale także szansa na świetną zabawę!

Idealne miejsce do KiteSurfingu? Sprawdź Egipt!

Chcesz spróbować czegoś nowego? Nauka kitesurfingu w Egipcie to świetna okazja nie tylko do zdobycia nowych umiejętności czy odwiedzenie kraju faraonów, ale także szansa na świetną zabawę! Wiele osób (zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych) chętnie wybiera lekcje kite w Egipcie, ze względu na pogodę oraz świetne warunki do nauki, jakie panują na Morzu Czerwonym. Jako pasjonaci tego sportu możemy z czystym sumieniem polecić ten rodzaj rozrywki każdemu! Poczuj wiatr we włosach oraz smak słonej wody wybierając kitesurfing w El Gouna w Egipcie i na własnej skórze przekonaj się, jaka to świetna zabawa.

Kitesurfing w Egipcie – ile kosztuje?

Zastanawiasz się nad tym, ile kosztują zajęcia kitesurfingu? Może wydaje Ci się, że koszt lekcji kite w Egipcie musi być wysoki? Mamy dobrą wiadomość – wcale nie musi tak być! Naszą ofertą już od wielu lat udowadniamy, że najwyższej jakości kursy można realizować w bardzo atrakcyjnej cenie. W naszym cenniku znajdziesz różne promocje, dzięki którym jeszcze bardziej zaoszczędzisz. W RedSeaZone udowadniamy, że nie trzeba fortuny, aby dobrze bawić się z latawcem podczas lekcji kitesurfingu w Egipcie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem i do umawiania się na zajęcia!

Zapraszamy na najlepszy spot w El Gouna

Śmiało możemy stwierdzić, że mamy najlepszą miejscówkę do kitesurfingu w całym Egipcie. Nie wierzysz? Przyjedź do nas i przekonaj się o tym osobiście! Czeka tu na Ciebie piękna, egipska pogoda; turkusowa, ciepła woda o odpowiedniej głębokości; optymalne wiatry i dużo, dużo więcej! Takie warunki stwarzają możliwość prowadzenia lekcji kitesurfingu na Morzu Czerwonym przez cały rok. Oczywiście bardzo chętnie z tego korzystamy – jesteśmy dla naszych kursantów niemalże 365 dni w roku. Nie wyobrażamy sobie lepszego miejsca do kite niż nasz spot w El Gouna w Egipcie. Wpadnij do nas i sprawdź sam!

Dlaczego warto wybrać kurs kitesurfingu w Egipcie?

Wyobraź sobie piękną, piaszczystą plażę. Turkusową wodę, ciągnącą się aż po horyzont, o głębokości odpowiedniej, aby bezpiecznie śmigać z latawcem. Słońce, ogrzewające ciepłymi promieniami Twoją skórę i wiatr, który tylko czeka na to, aby “złapać go w żagle”. To wszystko czeka na Ciebie w naszym spocie w El Gouna w Egipcie. Poza tym, mamy świetnych instruktorów, którzy każdego dnia dzielą się swoją pasją i wiedzą z kursantami. Wpadnij do nas i sprawdź to osobiście!