Planowanie wypoczynku, z pozoru łatwe i przyjemne, w praktyce wyglądać może zupełnie inaczej. Przeszukiwanie niezliczonych ofert w nadmorskich, czy górskich kurortach, staje się powoli passé. Zabiegani i pochłonięci pracą turyści coraz częściej poszukują miejsc nie tylko malowniczych, ale i położonych w cichych, spokojnych okolicach.

Urokliwy ekskluzywny hotel SPA

Świetną okazję do tego, aby prawdziwie wypocząć i zapomnieć o zgiełku codziennych problemów, stwarza hotel pod Wrocławiem https://hotelniemcza.pl. Tutejszy urok i klimat to nie tylko szczególne położenie geograficzne, ale i cała masa udogodnień stworzonych z myślą o prawdziwym wypoczynku. Nowoczesne jacuzzi, baseny i seanse SPA, w tym oczywiście nocne saunowanie, SPA dla par, a nawet SPA dla przyjaciółek, to tylko niektóre z atrakcji przewidzianych przez ośrodek.

To co szczególnie przyciąga uwagę, to przestronność miejsca, cisza oraz oczywiście wszechobecny spokój. Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na spędzenie wolnego czasu na przykład tylko we dwoje? Co więcej, nie bez powodu hotel Niemcza traktowany jest również jako baza wypadowa przy okazji różnego rodzaju wyjazdów integracyjnych, konferencji, czy profesjonalnych szkoleń biznesowych.

Efektywny odpoczynek prozdrowotny

Bliskość natury, możliwość zwiedzania licznych ciekawych obiektów, w tym starego miasta, czy rynku, to tylko niektóre przesłanki, dzięki którym hotel SPA województwo dolnośląskie stanowi atrakcję samą w sobie. Urokliwy zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi, obiekt sprzyja również górskim wędrówkom oraz przejażdżkom rowerowym. Dodatkowe atuty w postaci placu zabaw dla najmłodszych, czy kortu tenisowego, to propozycja zarówno na krótsze, jak i dłuższe wypady za miasto.

Mając na uwadze nie zawsze sprzyjające warunki pogodowe, hotel Niemcza to idealne rozwiązanie również na wypadek okoliczności typowo deszczowych. Nie należy zapominać, że SPA pod Wrocławiem, a więc ekskluzywna strefa zabiegów relaksacyjnych, to z jednej strony szereg kojących kąpieli i masaży, z drugiej natomiast ogromna wiedza i doświadczenie zespołu wykwalifikowanych fizjoterapeutów.

Relaksująca lampka lokalnego wina

Hotel Niemcza Wino&SPA to ważny punkt na mapie, również jeśli chodzi o tak zwany dolnośląski szlak winny. Lampka doskonałego niemczańskiego wina to idealne dopełnienie całości w ekskluzywnej odsłonie hotelu SPA&Wellnes. Wpisując się w klimat miejscowych tradycji, związanych ze zbiorami niemczańskich winogron, hotel z winnicą od lat przyciąga najbardziej wytwornych degustatorów oraz smakoszy win z całego kraju. Enoturystyka w Polsce, choć wciąż mało znana, stanowi bardzo ciekawy i rozwojowy trend turystyczny, dzięki któremu niejedna lokalna polska winnica może mieć szansę zaistnienia na znacznie szerszej arenie.

Co ciekawe, wyjątkowe niemczańskie wino stanowi dodatek nie tylko w hotelowym restauracyjnym menu. Jego nawilżające i regenerujące właściwości, odnajdują zastosowanie także w strefie SPA, podczas wykonywania różnego rodzaju zabiegów oraz masaży.