Malowniczy region, jeziora i rzeki, wodne przejście graniczne, cisza i spokój. Augustów to wyjątkowe miejsce wypoczynkowe dla wszystkich, którzy lubią kontakt z naturą i odpoczynek. Ten wyjątkowy region zachwyca wszystkich miłośników aktywności, a w szczególności tych, dla których pływanie kajakiem to spora przyjemność. Zobacz, co warto zobaczyć wybierając się do Augustowa i gdzie warto się zatrzymać, by połączyć aktywny wypoczynek z luksusem przyjemnego odpoczynku!

Augustów – jeziora, kanały i rzeki

Wyjazd do Augustowa to gwarancja udanego wypoczynku i pobytu blisko natury. Same miasto i najbliższe okolice to prawdziwy wysyp rzek i jezior oraz słynny Kanał Augustowski, na którym pływać można nie tylko kajakiem, ale także statkiem. Na północ od miasta znajduje się Wigierski Park Narodowy z Jeziorem Wigry, a każdy miłośnik aktywności jest w stanie znaleźć tu przyjemny relaks. To także idealne miejsce dla osób, które szukają odpoczynku blisko natury, z dala od tłumu turystów.

Subtelna atmosfera świetnie pomaga w ładowaniu baterii. Wybierając się w te okolice, warto zdecydować się na elegancki nocleg z wyżywieniem w Augustowie, który zapewni nam przyjemny relaks blisko natury. Odpowiednio wybrany hotel czy Medical SPA pozwoli na naładowanie baterii i zapewni pewien standard wypoczynku. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest ta druga opcja, pozwalająca połączyć przyjemny wypoczynek z korzyściami zdrowotnymi. Nowoczesne obiekty cieszą się sporą popularnością, a towarzyszące pobytowi: cisza i śpiew ptaków są znakomitą odskocznią od codziennych spraw i obowiązków.

Wybierając jako miejsce odpoczynku hotel blisko natury, masz gwarancję, że Twój wyjazd będzie udany, a Twoim najbliższym towarzystwem będzie właśnie cisza, przerywana delikatnymi dźwiękami, wydawanymi przez pobliskie zwierzęta. Znajdź swoje wymarzone miejsce na odpoczynek i przekonaj się, że nawet stosunkowo krótki wypad pozwoli Ci złapać oddech i naładować baterie. Na stronie Emoti znajdziesz najlepsze oferty wypoczynkowe w najlepszych cenach. Przekonaj się, gdzie warto wybrać się tym razem!