Wiosną Mazury wręcz zachęcają do przyjazdu. Wszystko budzi się do życia, zielenieje. Świetnym rozwiązaniem będzie spędzanie tegorocznych świąt wielkanocnych w malowniczym miejscu. Spacerowanie pośród lasów i jezior staje się czystą przyjemnością dla duszy i ciała. Można liczyć na rozbudowaną bazę noclegową, obiekty turystyczne oferują rozmaite pakiety na Wielkanoc. Liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci sprawiają, że Mazury to świetna opcja na spędzenie świąt poza domem. Można zapomnieć o obowiązkach, oddać się dobrej zabawie i wypoczynkowi.

Niezwykłe święta wielkanocne w mazurskiej destynacji

W Wielkanoc warto postawić na relaks zamiast marnować czas na przygotowywanie rozmaitych potraw dla całej rodziny i sprzątanie powstałego bałaganu. Ośrodki nad mazurskimi jeziorami mają szereg specjalnych pakietów pobytowych dla swoich gości z okazji świąt. Niezwykle przyjemnie będzie oddać się dobrej zabawie w gronie najbliższych, błogiemu wypoczynkowi. W Klekotkach czekają apartamenty i domki przystosowane do nawet najbardziej wymagających klientów oraz małych dzieci.

Niezwykle przyjemnie będzie spędzić święta w kameralnym domku przy lesie i jeziorze. Piękne widoki za okiem tworzą niezwykły klimat. Znajdują się one w malowniczym miejscu otoczonym przyrodą, pośród majestatycznych drzew. Będzie można skosztować wyśmienitych potraw tradycyjnej kuchni. Podczas kolacji przy ognisku możliwe jest spróbowanie niepowtarzalnych nalewek. Świąteczny klimat pozwolą poczuć zajęcia typu dekorowanie mazurków, malowanie jajek, przyozdabianie koszyczków wielkanocnych i ich poświęcenie. Dla dzieci przygotowane są ciekawe animacje, dzięki czemu wspaniale spędzą wolny czas. W klekotkowej restauracji czekają pyszne słodkości.

Świąteczna moc atrakcji z miłymi niespodziankami

SPA na Mazurach to świetne rozwiązanie dla osób chcących spędzić miło tegoroczne święta wielkanocne. W Klekotkach każdy otrzyma prezent na Wielkanoc w postaci vouchera do wykorzystania w Sento SPA w wysokości 100 zł. Można skorzystać z sauny fińskiej i parowej. Jest także dostęp do strefy fitness, jeśli ktoś ma taką potrzebę. W zdrowym ciele, zdrowy duch. Świetną opcją będzie także zwiedzanie okolicy podczas uprawiania nordic walking.

Do wypożyczenia są rowery, kajaki, nawet łódki. Wolny czas można spędzić w sali bilardowej. Nie ma również problemu z zabraniem na wielkanocny wypad swoich zwierząt domowych. Komfortowo wyposażone pokoje w połączeniu z wyśmienitym wyżywieniem i uroczystym śniadaniem wielkanocnym to rewelacyjna propozycja dla każdej rodziny.