Jeśli Twoje dziecko marzy o wakacjach  nad morzem ,pełnych przygód, w gronie rówieśników i wypełnionych kreatywną zabawą, to mamy coś specjalnego!

Zorganizowane przez Kogis Girls-camp – obozy dla dziewczyn to gwarancja super wakacji. Kogis od wielu lat zajmuje się organizacją obozów letnich i zimowych zarówno dla dziewczyn jak i chłopców. Wakacje to beztroski czas, który powinna wypełniać zabawa połączona z nauką nowych umiejętności. Zapewniamy zorganizowany czas wypełniony nauką, zabawą, nawiązywaniem nowych znajomości i zabawą z rówieśnikami. Spędź z nami wymarzone wakacje, które długo będziesz wspominać!

Girl-camp-obozy dla dziewczyn organizowane są otoczeniu przyrody: nad morzem lub jeziorem, w pobliżu lasu. Wierzymy, że kontakt dzieci z przyrodą jest niezbędny, by mogły prawidłowo się rozwijać. Obozy są podzielone tematycznie, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie, kierując się swoimi zamiłowaniami. W naszej ofercie znajdują się obozy dla miłośniczek sportów, tańca, gotowania, mody, a także dzieci, które pragną  spędzić czas wakacji na odpoczynku i relaksie. Jeśli nie lubisz napiętego programu i wymagających zadań, również znajdziesz to, czego szukasz!

Aby maksymalnie zadbać o dobro naszych podopiecznych, obozy organizowane są w grupach o przedziale wiekowym: 7-12 lat,7-13 lat, 8-12 lat, 9-13 lat, 9-14 lat, w zależności od proponowanego programu. Taki przedział wiekowy zapewnia dobrą organizację zadań i współpracę pomiędzy dziećmi, które mają możliwość zdobywania wiedzy również od swoich starszych koleżanek.

Dobro i bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem, dlatego szczególną uwagę zwracamy na dobranie wykwalifikowanej kadry wychowawczej. Wychowawcy, którzy opiekują się dziećmi w czasie kolonii posiadają potrzebne kwalifikacje, oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. W naszej kadrze nie brakuje osób, które ukończyły dodatkowe kursy, m.in. pierwszej pomocy, ratownictwa, oraz pracy z dziećmi z zaburzeniami, o specjalnych wymaganiach. Dzięki tak dobranej kadrze, mogą Państwo mieć pewność, że dzieci są pod opieką profesjonalistów, ludzi z pasją i sercem, którzy do swojej pracy podchodzą z należytym zainteresowaniem.

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi pokazało, że dzięki obozom i koloniom, dzieci nabierają nowych umiejętności społecznych, są bardziej otwarte i ciekawe świata. Nie boją się nowych wyzwań, oraz nie zrażają się porażkami. Wiemy, że dzięki pracy zespołowej zyskują nowe zdolności, uczą się wyznaczania swoich granic i budują poczucie pewności siebie. Widzą to, mamy pewność, że biorąc udział w organizowanych przez Kogis obozach, dzieci będą nie tylko wypoczęte i szczęśliwe, ale wrócą bogatsze o nową wiedzę, która ułatwi im dalsze funkcjonowanie w społeczeństwie.

Urozmaicona oferta obozów dla dziewczyn Girls-camp znajduje się na stronie kogis.pl, razem ze szczegółowym opisem programu i atrakcjami przygotowanymi na czas pobytu. Zapewniamy niezapomniany czas w gronie rówieśniczek, liczne wycieczki i atrakcje. Wakacje to czas spełniania marzeń, jesteśmy tu, by pomóc w ich realizacji!