Nowoczesne technologie coraz odważniej wkraczają w różne dziedziny naszego życia i tylko do nas zależy, czy będziemy ich używać z korzyścią dla siebie. Doskonałym przykładem funkcjonalnych i praktycznych rozwiązań są specjalne aplikacje, które umożliwiają dokonywanie płatności za postój w miejskich strefach płatnego parkowania.

 

Czym jest aplikacja do parkowania?

 

Aplikacja AnyPark to nieocenione wsparcie dla każdego kierowcy. Ułatwia ona codzienne poruszanie się autem po mieście. Pozostawienie samochodu w strefie płatnego parkowania to z jednej strony niemałe udogodnienie, a z drugiej kłopoty. Wynikają one głównie z tego, że parkomaty naliczają opłaty za każdą rozpoczęta godzinę parkowania. Wspomniana aplikacja do płatności za parking sprawia, że kierowcy nie muszą przepłacać – opłacają tylko rzeczywisty koszt postoju.

Aplikacja do parkowania – oszczędność czasu

 

Dzięki aplikacji do parkowania można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i cenny czas. Nie trzeba go tracić na szukanie parkomatów i drukowanie biletów. Postój rozpoczyna się, kończy i przedłuża z poziomu aplikacji – nie trzeba być obecnym na parkingu, aby to zrobić. Wystarczy mieć przy sobie telefon z zainstalowaną aplikacją.

 

Aplikacja do parkowania – czyli jak namierzyć samochód?

 

Aplikacja do parkowania ma funkcję zapamiętywania lokalizacji samochodu, co często okazuje się wybawieniem – w szczególności na dużych parkingach. Łatwiej wówczas namierzyć swoje auto. Opcja ta przyda się nie tylko mieszkańcom danego miasta, ale i odwiedzającym je osobom, którym łatwiej się zgubić w nieznanych im miejscach.

 

Aplikacja do parkowania – jak się w niej zarejestrować?

 

Najprostszym sposobem na założenie konta klienta w aplikacji jest zarejestrowanie się w niej przez telefon. Niemniej istnieją również inne metody. Pierwsza z nich polega na zadzwonieniu na infolinię – w trakcie rozmowy konsultant przeprowadza użytkownika przez cały proces rejestracji. Druga metoda to odwiedzenie strony operatora usługi i zarejestrowanie się przez zamieszczony na niej formularz.