Ferie zimowe to czas wytchnienia dla uczniów oraz rodziców, który każdego roku oczekiwany jest z niecierpliwością. Konieczność zaplanowania zajęć dla dzieci czy urlopów dla rodziców wymaga jednak wcześniejszego przygotowania. Obowiązujący podział ferii na etapy w poszczególnych województwach może stanowić wyzwanie podczas organizacji zimowego wypoczynku. Sprawdźmy więc dokładnie, kiedy będziemy mogli cieszyć się zimowym odpoczynkiem w województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim i łódzkim w 2023 roku.

Województwo pomorskie: planowanie ferii zimowych

Zima to magiczny czas, kiedy wszyscy pragniemy wyrwać się z domu na śnieg i cieszyć się zimową scenerią! A słysząc pytanie: kiedy są ferie zimowe w województwie pomorskim, to na pewno zaczynamy myśleć o planach na zimowy odpoczynek. Niestety, nie jest to takie proste, bo właśnie w tym województwie ferie zimowe będą miały miejsce na przełomie stycznia i lutego 2023 roku. To znaczy, że mieszkańcy województwa pomorskiego będą mieli okazję bawić się na śniegu podczas ferii zimowych już w styczniowych dniach!

Kujawsko-pomorskie: termin ferii zimowych

Teraz przejdźmy do odpowiedzi na pytanie, które dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego jest tak ważne i brzmi: kiedy ma ferie kujawsko-pomorskie? No cóż, na pewno będziecie się cieszyć z odpowiedzi. A mianowicie, ferie zimowe dla tego województwa również przypadają na przełomie stycznia i lutego 2023 roku! Miejmy nadzieję, że pogoda dopisze i uczniowie będą mogli korzystać z uroków zimy oraz białego puchu w pełni swojej zimowej mocy.

Łódzkie: planowanie ferii zimowych

A teraz przenieśmy się do województwa łódzkiego – dla tego regionu również zastanawiamy się kiedy są ferie zimowe w łódzkim? Na szczęście czytelniku, nie będziesz musiał na długo czekać! Ferie zimowe na terenie województwa łódzkiego przypada na gdy wtedy świat będą padać przenikające mrozy: luty 2023 roku! Duszą boli to, że ferie zimowe będą mieli możliwość planować później niż w innych regionach.

Podsumowanie: Planowanie ferii zimowych w trzech województwach

Teraz, kiedy już znasz odpowiedzi na najważniejsze kiedy są ferie zimowe w województwie pomorskim oraz inne poruszane w tym artykule pytania, możesz przystąpić do planowania swojego zimowego wypoczynku! Województwa pomorskie i kujawsko-pomorskie będą miały ferie zimowe na przełomie stycznia i lutego 2023 roku, podczas gdy w województwie łódzkim uczniowie będą odpoczywać później, bo ferie tam przypadają na luty 2023 roku.

Zaplanuj swoje zimowe wojaże: ferie w różnych województwach czekają!

Czas ferii zimowych to długo wyczekiwany okres przez uczniów z każdego zakątka kraju. Przed tobą kluczowe terminy i inspirujące wskazówki do planowania zimowego odpoczynku! Województwo pomorskie otwiera drzwi do świata radosnej zabawy na śniegu już na przełomie stycznia i lutego 2023 roku. Te same dni obfitować będą w radość dla uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy także mają szansę na niezapomniane chwile spędzone na pokrytym białym puchem terenie. Kolejne z województw, łódzkie, musi jeszcze nieco poczekać, ponieważ ferie tam przewidziane są na luty 2023. Niezależnie od czasu cudów zimowej aury, zadbaj o swoją przygodę!

Polecane atrakcje dla Ciebie: