Marzą Ci się egzotyczne wakacje pod palmami? Teraz masz je dosłownie na wyciągnięcie ręki. Co to oznacza? Ich ceny są po prostu znacznie niższe niż jeszcze kilkanaście lat temu. Czasami nawet mówi się, że wakacje poza granicami Polski są tańsze niż w naszym kraju. Wiele oczywiście zależy od konkretnego miejsca, standardu hotelu i innego rodzaju warunków, ale rzeczywiście niektóre oferty są bardzo zachęcające. Co ze sobą zabrać, gdy już zamówiliśmy wakacje na rajskiej wyspie?

Grubszych ubrań nie będziesz potrzebować

Na pewno na wakacjach zagranicznych pasuje nam pogoda. Nie musimy się obawiać jak nad polskim morzem, że temperatura mocno spadnie, czy też zacznie padać. W ciepłych krajach wręcz jest to niemożliwe.

W związku z tym, że pogoda nas nie zaskakuje, to nie musimy zabierać ze sobą grubszych ubrań. Czasami nawet ani razu nie ubierzemy kurtki wieczorami. Lepiej swoją walizkę wypełnić po brzegi ubraniami letnimi, które na pewno się przydadzą.

Nie możemy za to zapomnieć o olejkach do opalania. Za granicą słońce zdecydowanie mocniej praży. Musimy się zabezpieczyć. Gdy postawimy na krem do opalania z filtrem numer 10, to możemy się rozczarować. W dalszym ciągu będziemy zagrożeni poparzeniami słonecznymi. Nie ma niczego gorszego od poparzeń na początku naszego urlopu. Przez takie coś możemy zepsuć sobie nasze wymarzone wczasy.

Wygodne buty to podstawa. Co powiesz na klapki Pinko?

Pomimo tego, że lecimy na rajskie wyspy po to, aby głównie wypocząć nad morzem, oceanem, czy też nad hotelowym basenem, to w planach mamy także nieco pozwiedzać. Połączenie wypoczynku z wycieczkami po danym regionie wydaje się pewnego rodzaju złotym środkiem.

damska-odziez-letnia

Aby móc swobodnie zwiedzać i niczym się nie przejmować, będziemy potrzebować właściwych butów. Przede wszystkim muszą one być lekkie i wygodne. Sporo osób może być zdziwionych, ale takie właśnie okażą się klapki Pinko. Z założenia ten rodzaj obuwia jest niewygodny. Jeśli także masz takie zdanie, to najpewniej natrafiłaś na zwykłe klapki, które nie trzymają się nogi. Takich klapek nikt nie chce.

Jednak zupełnie co innego oferują nam znani producenci obuwia. Dbają oni o absolutnie każdy szczegół. Przede wszystkim podeszwy są odpowiednio wyprofilowane. Dzięki temu buty są w stanie się dostosować do naszej stopy. Zyskujemy sporo na komforcie. Klapki trzymają się stopy i rzeczywiście nie ma co narzekać. W odpowiednio dopasowanych butach jesteśmy w stanie przejść nawet kilkadziesiąt kilometrów. Można określić je jako klapki marzeń.

Jednak na wakacje warto także zabrać kilka innych par butów. Przydadzą się sandałki, a także buty sportowe. W dobrych hotelach organizowane są gry i zabawy, podczas których strój sportowy jest na wagę złota. Aby w nich uczestniczyć, będziemy potrzebować właściwych butów. Przed wyjazdem spróbujmy się zorientować, na jakie atrakcje możemy liczyć i czego możemy się spodziewać. Gdy człowiek jest doinformowany, to jest w stanie się lepiej przygotować. Wtedy urlop na pewno będzie udany.