Mistyka płynąca z klimatycznych uliczek pełnych zapachu morskiego powietrza i kwitnących pomarańczy, mieniące się słońcem podniebne ogrody, gdzie czas wydaje się zatrzymać, niezwykłe połączenie starej i nowej Europy… Kto mówi, że zna Andaluzję, ten prawdziwej twarzy tego miejsca nie doświadczył. Zaroi się od tajemnic i zaskakuje na każdym kroku, oczarowując swoim wielowymiarowym pięknem. Właśnie taką Andaluzję, ukrytą i fascynującą, proponuje Ci poznać Itaka. Wybierz się w podróż, która odmieni Twoje dotychczasowe wyobrażenia o tym zakątku hiszpańskiego Południa. Przygotuj się na spotkanie z Andaluzją, jakiej jeszcze nie znasz…

Andaluzja zamknięta w tajemnicy

Pierwszym krokiem na realizację marzeń o Andaluzji jakiej nie znacie jest skontaktowanie się z Itaką. Ale co to znaczy poznać inny, nieznany kształt Andaluzji? To proste – odkryć jej niewidzialną stronę dla przeciętnego turysty. Opuszczając popularne trasy, wkraczamy w świat skrytej Andaluzji, tego niezwykłego zakątka Hiszpanii, gdzie w każdej ulicy czai się dziwny dziennikarz z tajemnicą.

Podejście Itaki do Andaluzji

Itaka Andaluzja, jakiej nie znacie, to propozycja nie tylko dla tych, którzy lubią poznawać nowe miejsca, ale również dla tych, którzy chcieliby zobaczyć inne oblicze znanych im już miejsc. To także dla tych, którzy kochają przygody i nie boją się nieznajomego. W końcu, kiedy podróżujemy, to co nieznane staje się częścią naszej codzienności.

Bezdroża prawdziwej Andaluzji

Kiedy słyszymy „Andaluzja”, wyobrażamy sobie białe wioski, słoneczne plaże i pasmo Sierra Nevada. Ale Andaluzja jakiej nie znacie Itaka oznacza poznawanie kultury, której nie znajdziecie w żadnym przewodniku. To rzeczywiste spotkanie z ludźmi, którzy jeszcze pamiętają czasy Franco i wyruszenie w podróż, w której nie ma pewności, co czeka za następnym zakrętem.

Powrót do domu z nową wiedzą

Kiedy wrócisz z tej podróży, będziesz miał na uwadze Itakę Andaluzją, jakiej nie znacie. Twoje postrzeganie tego miejsca zmieni się na zawsze. Czy to poprzez odczucie głębokiego zrozumienia dla historii i kultury tego miejsca, czy poprzez doświadczenie niewidzialnej strony jego piękna.
Nieważne jak dobrze myślisz, że znasz Andaluzję, zawsze jest coś nowego do odkrycia. Dlatego warto zanurzyć się w tę przygodę, podążać za własnymi ścieżkami, a nie tylko za oznakowanymi szlakami.

Inna strona Andaluzji

Itaka proponuje swoim klientom podróż po Andaluzji, jakiej nie znają. Propozycja ta jest skierowana przede wszystkim do osób poszukujących nowych miejsc, ale również dla tych, którzy chcieliby poznać nieznaną stronę już odwiedzonych terenów. Dzięki Itace masz możliwość, odkryć inną, mniej turystyczną stronę Andaluzji. Taki wyjazd pozwoli na poznanie kultury i historii tego miejsca z perspektywy miejscowych ludzi, a wracając do domu, spojrzysz na Andaluzję oczami tych, którzy ją naprawdę znają.

Polecane atrakcje dla Ciebie: