Zaczarowany ogród jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Miejsce, w którym Natura koi zmysły i jednocześnie dba o Twoje ciało, istnieje naprawdę. Niedaleko Warszawy, u ujścia Bugu i Narwi znajduje się taka przestrzeń, w której człowiek i przyroda stanowią doskonały duet. Drzewa zaglądają do okien, zieleń wyrasta ze ścian, a spokój i cisza sprzyjają układaniu myśli. Zasłużyłeś na to, by w końcu odpocząć i zadbać o siebie. A może marzy Ci się romantyczny weekend we dwoje? Hotel Narvil to miejsce, w którym dostajesz energię, by móc potem działać ze zdwojoną siłą.

Podróż, która się opłaca.

Soczysta zieleń, śpiew ptaków, szum rzeki, widoki zapierające dech w piersiach. Wyobraź sobie miejsce, w którym możesz się zatrzymać, wziąć oddech i usłyszeć w ciszy bicie swego serca. Ten magiczny hotel Spa blisko Warszawy jest prawdziwą perełką. Wkomponowany w przyrodę, sprzyja podróżom w głąb siebie. Oko cieszą nie tylko krajobrazy, ale także architektura. Koncepcja bryły budynku opiera się na drzewie. Ono jest motywem przewodnim tego miejsca. Nadaje mu rytm i charakter. Podkreśla filozofię i wartości, które inspirują do życia w harmonii z Naturą.

Wnętrze hotelu jest dosłownie niczym pień. Tu wszystko współgra ze sobą i tworzy spójną przestrzeń: tarasy, ścianki, oświetlenie i powtarzające się okrągłe kształty. Kamień i drewno, które są elementami wyposażenia hotelu, nawiązują do życia człowieka w zgodzie z przyrodą.

 

Spa pod Warszawą

Bugonarew – rzeki, które łączą.

Hotel położony jest w malowniczym miejscu. Otoczony lasem i wijącymi się wokół jego terenu rzekami, tworzy przystań pełną spokoju. Tutaj łączą się dwie rzeki: Narew i Bug, które odsłaniają prawdziwą dzikość przyrody. Nad wody prowadzi piękna i długa ścieżka, utkana z drewnianych schodów, którą można przespacerować się nad rzekę i zaczerpnąć świeżego powietrza. Jeśli jesteś rodzicem małego dziecka, hotel pomyślał też o Tobie. Z drugiej strony wybudował gładką drogę, umożliwiającą podejście nawet z wózkiem.

To jedyny hotel w okolicy Warszawy, który jest tak blisko dzikiej Natury i człowieka – zobacz zdjęcia na stronie https://www.hotelnarvil.pl/hotel/okolica. W tym miejscu wyznaczono wspaniałe trasy spacerowe i rowerowe. Bukonarew to także miejsce dla miłośników kajakarstwa i ornitologii. Rozlewiska są rajem dla różnorodnych ptaków. Ich ozdobą są także liczne kolonie łabędzi.

 

hotel Spa blisko Warszawy

Balsam dla ciała i duszy.

Jakie SPA przeniosło Cię w odległe zakątki świata? W którym czułeś się luksusowo? Hotel Narvil to wyjątkowe Spa pod Warszawą, w którym podróżujesz bez użycia środków transportu. Żeby się realizować, rozwijać i żyć szczęśliwie musisz zadbać o swoje ciało. Będzie służyło Ci lepiej, kiedy od czasu do czasu uwolnisz go od stresu i napięć. Pozwól sobie na ukojenie i wyciszenie. W strefie relaksu możesz sięgnąć po azjatyckie metody pielęgnacji ciała. Kokosowe peelingi, czekoladowe rytuały i wspomagające twoje ciało seanse, odżywią i dodadzą skórze energii. Indywidualnie i profesjonalnie dobrana pielęgnacja przywróci blask cerze zmęczonej i odwodnionej.

Napięcia znikną po zabiegach przeprowadzonych na specjalnie zaprojektowanym wodnym łóżku. Możesz poddać się także procesoterapii, szczotkowaniu i aromaterapeutycznemu eko peelingowi ciała. Japońskie zabiegi na twarz liftingują i zapobiegają powstawaniu zmarszczek. Działają przeciwstarzeniowo. Tlenoterapia pobudzi komórki do produkcji kolagenu i elastyny. Zagęści skórę i wygładzi. To jedyne SPA niedaleko Warszawy, gdzie zadbają o ciebie kompleksowo. Czy nie tego właśnie teraz potrzebujesz?

 

hotel w okolicy warszawy

Spokojnie i aktywnie.

Wróć do miejsc, które były dla Ciebie zakazane. Nakarm się widokiem zieleni. Przytul się do drzew. Jeśli najlepiej odpoczywasz, będąc aktywnym, hotel Narvil oferuje pełen wachlarz rekreacji: leśne wyprawy, jogging, rowerowe wycieczki, zwiedzanie historycznego Serocka, różnorakie sporty wodne. Nad zalewem Zegrzyńskim możesz pożeglować lub spróbować windsurfingu. Wypłynąć na szerokie wody jachtem lub barką. Na miejscu możesz skorzystać z kortu tenisowego, basenu lub siłowni. Książkę, którą już tyle razy odkładałeś, zabierz ze sobą. Zalesione Patio Lipy sprzyja kontemplacji. Możesz czytać i popijać pyszną kawę w restauracji Aurana. Slow food, slow life czekają na Ciebie niecałą godzinę drogi od Warszawy.